KASKA je expert na instalace větších fotovoltaických elektráren (FVE) - provádí beranění sloupků (ramming), zavrtávání zemních vrutů, montáže konstrukcí a panelů. Dále provádí také elektromontážní práce - kabelování stejnosměrné i střídavé (DC i AC) části. Reference jsou přes 750 MWp a dalších mnoho je právě v realizaci.

KASKA s.r.o.

Je montážní firma s mezinárodními zkušenostmi původem z ČR. Nabízí: konzultace, konstrukce FVE, beranění, montáže velkých FVE. Vždy zaměřena na služby zákazníkům a kvalitu.
Společnost původně přišla z montáží bezpečnosti na silnicích a dálnicích, kde je aktivní již přes 20 let. To ji umožnilo se kvalifikovat v oblasti bezpoečné práce, jakosti, a organizace. Má zkušenosti s prací s největšími hráči na poli stavebnictví a zároveň i s veřejných sektorem a aveřejnými zakázkami.
KASKA se do oblasti FVE dostala hned na začátku v prvních letech trhu v EU. Naučila se to a výsledkem jsou stovky MWp realizací po celé EU.

Tým

S více než 70 pracovníky jsme zaměřeni na větší instalace FVE (od 0,5 MWp). Naši vedoucí pracovníci jsou jazykově vybaveni a orientováni na výsledek.

Sídlo

Sídlíme v Českých Budějovicích (ČR) a operujeme po celé EU. Samozřejmě rádi realizujeme projekty v ČR a na Slovensku.

Google Maps position >>

Zkušenost

Vznikli jsme roku 1998, realizovali přes 750 MWp fotovoltaických elektráren po celé EU. Potřebujete příklady? Podívejte se prosím na stránku referencí, je přesvědčivá.

Stánek KASKA na výstavě Intersolar v Mnichově

Vybavení

Máme moderní vybavení a vlastní stroje. To je to, co nás mimo jiné odlišuje.

Udržitelnost

Solární energie je 100 % obnovitelná. Přispíváme také velkým dílem k energetické transformaci a udržitelnosti.

Certifikáty

KASKA, s.r.o. má externě certifikovaný systém integrovaného managementu:

  • ISO 9001 - systém řízení kvality
  • ISO 14001 - systém řízení vztahů se životním prostředím
  • ISO 45001 - nový ISO standard pro bezpečnost práce (OHAS)Stánek KASKA na výstavě Solarsolutions 2021 v Nizozemsku