Jiní skončili, my jsme šli dál...

Po FV boomu v roce 2010 skončilo na českém trhu mnoho společností. My v KASKA jsme šli dál. Díky vizi, vlastním strojům a jazykové výbavě pokračovali po celé EU a zákazníkům namontovali více než 900 MWp fotovoltaických elektráren, a to převážně v západní Evropě.
Díky této expertíze jsme dnes jedním z nejzkušenějších hráčů na trhu velkých FVE, nejen v ČR, ale i v evropském měřítku. Trendy nám neutekly, naopak je přinášíme zpět na český a slovenský trh.
KASKA je expert na instalace větších fotovoltaických elektráren (FVE) - provádí beranění sloupků FVE (ramming), zavrtávání zemních vrutů, montáže konstrukcí a panelů. Dále také elektromontážní práce - kabelování stejnosměrné i střídavé (DC i AC) části.
Reference i stroje máme a naši lidé to umí.

KASKA s.r.o.

Je montážní firma s mezinárodními zkušenostmi původem z ČR. Nabízí: konzultace, konstrukce FVE, beranění, montáže větších FVE. Vždy zaměřena na služby zákazníkům a kvalitu.
Společnost původně přišla z oblasti bezpečnosti na silnicích a dálnicích, kde je aktivní již 25 let. To ji umožnilo se kvalifikovat v oblasti bezpečné práce, jakosti, a organizace. Má zkušenosti s prací s největšími hráči na poli stavebnictví a zároveň i s veřejných sektorem a veřejnými zakázkami.
KASKA se do oblasti FVE dostala hned na začátku v prvních letech trhu v EU, nepřestata a vytrvala. Naučila se to a výsledkem jsou stovky MWp realizací po celé EU.

Tým

Našich více než 100 pracovníků má bohaté zkušenosti z velkých FVE a projektově řízených staveb. Vedoucí pracovníci jsou jazykově vybaveni a orientováni na odbornost a výsledek.
Vždy jednáme férově a - co je důležité - i subdodavatelům platíme řádně a včas.

Sídlo

Sídlíme v Českých Budějovicích (ČR) ve vlastním moderním sídle a operujeme po celé EU. Samozřejmě rádi realizujeme projekty v ČR a na Slovensku.

Google Maps position >>

Zkušenost

Vznikli jsme roku 1998, FVE děláme od r. 2009. Realizovali přes 800 MWp fotovoltaických elektráren po celé EU. Potřebujete příklady? Podívejte se prosím na stránku referencí, je přesvědčivá.

Stánek KASKA na výstavě Intersolar v Mnichově

Vybavení

Máme moderní vybavení a vlastní stroje. To je to, co nás mimo jiné odlišuje.

Udržitelnost

Solární energie je 100 % obnovitelná. Přispíváme také velkým dílem k energetické transformaci a udržitelnosti.

Kontrola kvality

KASKA přísně dbá na kvalitu. Služby splňují nejvyšší standardy a je držitelem osvědčení:

  • ISO 9001 - systém řízení kvality
  • ISO 14001 - systém řízení vztahů se životním prostředím
  • ISO 45001 - nový ISO standard pro bezpečnost práce (OHAS)Stánek KASKA na výstavě Solarsolutions Amsterdam