Jiní skončili, my jsme šli dál...

Po FV boomu v roce 2010 skončilo na českém trhu mnoho společností. My v KASKA jsme šli dál, do zahraničí. Dnes jsme přítomní na 16 trzích EU namontovali více než 1000 MWp fotovoltaických elektráren. Těší nás, že se k nám především velcí zákazníci vracejí, ale že přichází i noví. Po letech jsme se rovněž vrátili do ČR, kde jsme jedničkou na trhu.
Díky této expertíze jsme dnes jedním z nejzkušenějších hráčů na trhu velkých FVE, nejen v ČR, ale i v evropském měřítku.
KASKA je expert na instalace větších fotovoltaických elektráren (FVE) - provádí beranění sloupků FVE (ramming), zavrtávání zemních vrutů, montáže konstrukcí a panelů. Dále také elektromontážní práce - kabelování stejnosměrné i střídavé (DC i AC) části. Na českém trhu dodáváme kompletní větší FVE.

KASKA s.r.o.

Je původně montážní firma s mezinárodními zkušenostmi se sídlem v ČR. Jsme rádi, že dnes již nabízíme kompletní výstavbu velkých FVE vč. projektových prací a dodáveky materiálu. Typické dodávky: konzultace, konstrukce FVE, mechanické a elektrické montáže větších FVE. V ČR nabízíme velké FVE "na klíč", tzn. vč. realizačního projektu, dodávky materiálu a kompletních elektromontáží.
Vždy zaměřena na služby zákazníkům a kvalitu.
Společnost má zkušenosti s prací s největšími hráči na poli stavebnictví a zároveň i s veřejných sektorem a veřejnými zakázkami.
KASKA se do oblasti FVE dostala hned na začátku v prvních letech trhu v EU, nepřestala, vytrvala a stala se z ní česká jednička v oblasti velkých FVE. Výsledkem jsou dodané stovky MWp realizací po celé EU.

Tým

Našich více než 100 pracovníků má bohaté zkušenosti z velkých FVE a projektově řízených staveb. Vedoucí pracovníci jsou jazykově vybaveni a orientováni na odbornost a výsledek.
Vždy jednáme férově a - co je důležité - i subdodavatelům platíme řádně a včas. Pokud máte zájem se stát naším subdodavatelem, kontaktujte nás na purchasing@kaska.eu

Sídlo

Sídlíme v Českých Budějovicích (ČR) ve vlastním moderním sídle a operujeme po celé EU. Rádi realizujeme projekty v ČR a na Slovensku.

Google Maps position >>

Zkušenost

Vznikli jsme roku 1998, FVE děláme od r. 2009. Dodali jsme přes 900 MWp fotovoltaických elektráren po celé EU. Potřebujete příklady? Podívejte se prosím na stránku referencí, je přesvědčivá.

Stánek KASKA na výstavě Intersolar v Mnichově

Vybavení

Máme moderní vybavení a vlastní stroje. To je to, co nás mimo jiné odlišuje.

Udržitelnost a zodpovědnost

Solární energie je 100 % obnovitelná. Přispíváme také velkým dílem k energetické transformaci a udržitelnosti.
Udržitelnost a sociální zodpovědnost máme v DNA.
Prostřednictvím Nadačního fondu KASKA přispíváme na různé charitativní a prospěšné účely.

Kontrola kvality

KASKA přísně dbá na kvalitu. Služby splňují nejvyšší standardy a je držitelem osvědčení:

  • ISO 9001 - systém řízení kvality
  • ISO 14001 - systém řízení vztahů se životním prostředím
  • ISO 45001 - nový ISO standard pro bezpečnost práce (OHAS)Stánek KASKA na výstavě Solarsolutions Amsterdam